About - VAPIANO SK

VITAJTE VO VAPIANE

Sme neformálna talianska reštaurácia ponúkajúca výnimočné čerstvé cestoviny, pizzu a šaláty. Naša reštaurácia je priestorná, svetlá, moderná s velkým množstvom miest na sedenie. Rezervácie nie sú potrebné. Jednoducho príďte, keď máte hlad! Otvorené máme denne.

AKO SI U NÁS OBJEDNÁTE?

Jednoducho naskenujte QR kód, ktorý nájdete v reštaurácii na stoloch. Vyberte si na čo máte chuť, zvoľte platobnú metódu a my vám vašu objednávku prinesieme rovno k stolu. Krásne prostredie, dobrá hudba, skvelý tým!
Objavte Vapiano!

NÁŠ PRÍBEH

Prvná reštaurácia Vapiano bola otvorená už v roku 2002 v nemeckom Hamburgu. Doteraz ste si mohli domáce, čerstvé cestoviny vychutnať napríklad v neďalekom Rakúsku alebo v Českej republike. Prvú reštauráciu Vapiano na Slovensku otvárame v roku 2022 v Bratislave.
Už skoro si môžte vychutnať čerstvé, ručne vyrábané cestoviny s domácimi omáčkami, ktoré uvaríme podla vašich individuálnych preferencií a chutí.
Viac chilli? Bez cesnaku? Nie je problém. Stačí nám dať vedieť pri objednávke jedla v našej aplikácií.
Všetko, čo si u nás dáte je absolutne „fresh“! Pizza cesto, omáčky, dresingy, a sladké „dolci“ pripravujeme čerstvé každý deň.

 

VAPIANO VO SVETE.

Od otvorenia prvej reštaurácie v Nemecku sme ušli kus cesty. V súčasnosti nájdete Vapiano v 155 reštauráciách, v 32 krajinách po celom svete. Navšítiviť môžete napríklad Vapiana v Rakúsku, Austrálií, Bahrainu, Kolumbii, Dubai, Francúzsku, Maďarsku, Litve, Holandsku, Polsku, Španielsku atd.
V podstate, kamkoľvek cestujete, Vapiano cestoviny si dáte skoro všade!

FRANŠÍZA

Spolupracujeme s výnimočnými franšízovými partnermi. V prípade záujmu o viac informácií, prosím kliknite dolu.